From 25 May 2018 the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data (“GDPR” or “General Data Protection Regulation”) becomes applicable. Thus, we would to inform you about the processing of your personal data and on the rules governing this processing after 25 May 2018. Detailed information can be found in the privacy policy.Manner News

GEPA pictures/ Oliver Lerch

Dawid Kubacki startuje dla Mannera!

 

Wiedeńska firma z tradycjami Josef Manner & Comp. AG powitała w swoim zespole skoczków narciarskich polskiego skoczka Dawida Kubackiego!

Już od ponad 10 lat to austriackie przedsiębiorstwo, produkujące słodycze stawia na sponsoring skoków narciarskich. W drużynie Mannera obok austriackich skoczków – Andreasa Koflera, Martina Kocha, Manuela Fettnera i Lukasa Müllera – i skoczków niemieckich – Severina Freuda i Michaela Neumayera- jest teraz także polski sportowiec, Dawid Kubacki.

Urodzonego w Nowym Targu 23-letniego Dawida Kubackiego uważa się za wielce obiecujący talent w skokach narciarskich. Kubacki, który obecnie studiuje na kierunku  sportowym na Uniwersytecie w Katowicach, zadebiutował jako 15-latek w 2005 roku w Bischofshofen. Już w 2007 roku osiągnął w Pucharze Kontynentalnym w skokach narciarskich w Zakopanem 26 miejsce.

Od 2009 roku skacze  w Pucharze Świata , w którym to już w pierwszym sezonie zdołał zdobyć punkty. Kulminacyjnym punktem jego młodzieńczej kariery było 3 miejsce w letnim Grand Prix w Hakubie. Ten zapalony modelarz samolotów i śmigłowców jest bardzo popularny w kręgu skoczków jako „kolorowy ptak”. Dowiódł tego w marcu tego roku zdobywając brązowy medale podczas Mistrzostw Świata w Predazzo w zawodach drużynowych.

Wyrazisty kask Mannera w różowym kolorze stał się już w kręgu skoczków narciarskich znaną marką i miejmy nadzieję, że poprowadzi zespół do wielu sukcesów.

Austriacka firma z wieloletnimi tradycjami jest na polskim rynku reprezentowana przez swoje dwie marki Manner i Casali, a dzięki współpracy z polskim skoczkiem chciałaby nie tylko wspierać skoki narciarskie, ale również wzmocnić znajomość swoich marek w Polsce.

Bowiem…  Manner. Lubisz i już!

News

Multivitamin Fresh&Juicy Strawberry and Rhubarb

Sssparkling, refreshing vitamins!