logo
PL

Kakao extra ciemne

Extra ciemna barwa i cudowny aromat. Nasze kakao jest niezastąpione przy pieczeniu ciast i robieniu deserów. Doskonałe również do sporządzenia odżywczego napoju kakaowego.

Dostępne w opakowaniu: 150g

Czekolada do picia

Nasza czekolada z 43% zawartością kakao jest wytrawna i zarazem delikatna. Wystarczy połączyć ją z mlekiem, by poczuć cudownie kremową konsystencję i przeżyć wyjątkowe chwile.

Dostępne w opakowaniu: 220g

Czekolada do picia

43% zawartości kakao, odrobina soli i słodki karmel sprawią, że pijąc naszą czekoladę poczujesz ogromną radość. Podgrzej mleko, dodaj do niego czekoladę i rozkoszuj się niebiańskim napojem.

Dostępne w opakowaniu: 220g

Kakao ciemne

Kakao jest niezastąpione przy pieczeniu ciast i robieniu deserów. Doskonałe również do sporządzenia odżywczego napoju kakaowego.

Dostępne w opakowaniu: 80g

Czekolada do picia milky

Wyjątkowo dobrane składniki, starannie wymieszana z mlekiem – to gwarancja najlepszej jakości czekolady do picia. Cudownie kremowa i gęsta konsystencja sprawi, że zakochasz się w tym smaku mlecznej czekolady.

Dostępne w opakowaniu: 25g

Czekolada do picia Classic

Wyjątkowo dobrane składniki, starannie wymieszane z mlekiem to gwarancja najlepszej jakości czekolady do picia. Cudownie kremowa i gęsta konsystencja sprawi, że zakochasz się w tym smaku na zawsze.

Dostępne w opakowaniu: 25g

Czekolada do picia Dark

Wyjątkowo dobrane składniki, starannie wymieszane z mlekiem to gwarancja najlepszej jakości czekolady do picia. Cudownie kremowa i gęsta konsystencja sprawi, że zakochasz się w smaku gorzkiej czekolady.

Dostępne w opakowaniu: 25g

Czekolada do picia

Doskonała jakość kakao, mleko i bananowy aromat to atrybuty wyjątkowo kremowej i delikatnej czekolady do picia. Nie możesz tego przegapić.

Dostępne w opakowaniu: 25g

Czekolada do picia

Doskonała jakość kakao, mleko i pomarańczowy aromat to atrybuty wyjątkowo kremowej i delikatnej czekolady do picia. Nie możesz tego przegapić.

Dostępne w opakowaniu: 25g

Czekolada do picia

Doskonała jakość kakao, mleko i wiśniowy aromat to atrybuty wyjątkowo kremowej i delikatnej czekolady do picia. Nie możesz tego przegapić.

Dostępne w opakowaniu: 25g

Mix Fix Cao

Napój kakaowy instant o cudownym smaku i aromacie. Idealnie rozpuszcza się w ciepłym, jak i zimnym mleku. Zawiera 10 witamin oraz minerały, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

Dostępne w opakowaniu: 150g

Mix Fix Krem kakaowy

Wyjątkowy krem o odpowiedniej konsystencji miękkiego masła, łatwo ulega rozsmarowaniu na pieczywie, ciastkach, gofrach i naleśnikach. Nie zawiera oleju palmowego.

Dostępne w opakowaniu: 380g