Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.O firmie

Firma Krüger Sp. z o.o.  należy do koncernu Krüger GmbH, posiadającego swoje spółki w 12 krajach na całym świecie i zatrudniającego łącznie ponad 4 400 pracowników. Roczna produkcja koncernu to ponad 400 000 ton różnych produktów, ze szczególnym naciskiem na utrzymanie wysokiej jakości produktów.


Firma została założona w Niemczech, w roku 1971 przez Williberta Krügera, od którego nazwiska firma przyjęła swoją nazwę. Pierwszym produktem firmy była herbatka rozpuszczalna w formie instant, a sama forma w następnych latach była z sukcesem adoptowana na inne kategorie i rozwijana.


W roku 1994 powstała Spółka Krüger Polska Sp. z o.o. i otwarty został zakład produkcyjny w Ostrowi Mazowieckiej. Zgodnie ze strategią firmy główną kategorią produkowaną przez firmę były i są produkty instant. Ich asortyment z roku na rok powiększa się: herbatki rozpuszczalne dla dzieci, dla dorosłych, kakao, kawa rozpuszczalna, napoje instant. W tej kategorii produktów firma należy do głównych producentów na rynku polskim. Rozwijająca się z roku na rok sieć dystrybucji, równoczesna promocja produktów oraz zachowanie wysokich standardów produkcyjnych zyskało uznanie w oczach konsumentów i pozwoliło na zbudowanie na rynku znaczących udziałów rynkowych w różnych kategoriach tych produktów.


Oprócz kategorii produktów rozpuszczalnych firma z powodzeniem buduje znaczącą pozycję w kategorii słodzików i suplementów diety. Od lat firma Krüger pozostaje niekwestionowanym liderem tej kategorii.


Konsekwentna strategia rozwoju firmy, dbałość o zachowanie właściwych standardów produkcyjnych oraz stworzenie asortymentu produktów dla klientów, które w najwyższym stopniu będą mogły zaspokoić ich potrzeby to cele, którymi kieruje się firma Krüger Polska w swojej działalności.


Cele te zostały sformułowane przez Zarząd w Polityce Jakości i Bezpieczeństwa firmy Krüger Polska Sp. z o.o.

Nowość

Multiwitamina Fresh & Juicy smak Truskawka i Rabarbar

Musssujące, orzeźwiające witaminy!