Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.Kruger na świecie

Krüger GmbH to jedna z wiodących firm  na międzynarodowym rynku spożywczym.

Nazwa firmy pochodzi od nazwiska założyciela – Williberta Krügera, który przeszło 42 lata temu otworzył w Niemczech pierwszą fabrykę napojów instant i w  1971 roku wprowadził na rynek rozpuszczalna herbatę cytrynową.

Stale rosnący popyt sprawił, że firma postanowiła udoskonalić technologię, poszerzyć asortyment oraz usprawnić dystrybucję na rynku produktów żywnościowych.

Obecnie Krüger GmbH to lider na rynku produktów instant w Europie, zatrudniający ponad 4 tys. pracowników w 19 zakładach produkcyjnych oraz 8 filiach w 14 krajach.

www.krueger.de

Nowość

Multiwitamina Fresh & Juicy smak Truskawka i Rabarbar

Musssujące, orzeźwiające witaminy!