Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.Manner News

GEPA pictures/ Oliver Lerch

Dawid Kubacki startuje dla Mannera!

 

Wiedeńska firma z tradycjami Josef Manner & Comp. AG powitała w swoim zespole skoczków narciarskich polskiego skoczka Dawida Kubackiego!

Już od ponad 10 lat to austriackie przedsiębiorstwo, produkujące słodycze stawia na sponsoring skoków narciarskich. W drużynie Mannera obok austriackich skoczków – Andreasa Koflera, Martina Kocha, Manuela Fettnera i Lukasa Müllera – i skoczków niemieckich – Severina Freuda i Michaela Neumayera- jest teraz także polski sportowiec, Dawid Kubacki.

Urodzonego w Nowym Targu 23-letniego Dawida Kubackiego uważa się za wielce obiecujący talent w skokach narciarskich. Kubacki, który obecnie studiuje na kierunku  sportowym na Uniwersytecie w Katowicach, zadebiutował jako 15-latek w 2005 roku w Bischofshofen. Już w 2007 roku osiągnął w Pucharze Kontynentalnym w skokach narciarskich w Zakopanem 26 miejsce.

Od 2009 roku skacze  w Pucharze Świata , w którym to już w pierwszym sezonie zdołał zdobyć punkty. Kulminacyjnym punktem jego młodzieńczej kariery było 3 miejsce w letnim Grand Prix w Hakubie. Ten zapalony modelarz samolotów i śmigłowców jest bardzo popularny w kręgu skoczków jako „kolorowy ptak”. Dowiódł tego w marcu tego roku zdobywając brązowy medale podczas Mistrzostw Świata w Predazzo w zawodach drużynowych.

Wyrazisty kask Mannera w różowym kolorze stał się już w kręgu skoczków narciarskich znaną marką i miejmy nadzieję, że poprowadzi zespół do wielu sukcesów.

Austriacka firma z wieloletnimi tradycjami jest na polskim rynku reprezentowana przez swoje dwie marki Manner i Casali, a dzięki współpracy z polskim skoczkiem chciałaby nie tylko wspierać skoki narciarskie, ale również wzmocnić znajomość swoich marek w Polsce.

Bowiem…  Manner. Lubisz i już!

Nowość

Multiwitamina Fresh & Juicy smak Truskawka i Rabarbar

Musssujące, orzeźwiające witaminy!