Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.Nasza filozofia

NASZA FILOZOFIA – JAKOŚĆ BEZ GRANIC

 

MISJA FIRMY

Misją działalności naszej firmy jest połączenie kapitału udziałowców i wiedzy wszystkich pracowników w celu produkcji bardzo wysokiej jakości produktów, które w pełni zaspokoją oczekiwania naszych konsumentów.

Najlepszą oceną i niezbędnym warunkiem powodzenia naszej firmy jest uzyskanie satysfakcji klienta.

 

WIZJA FIRMY

Dążymy do utrzymania naszej pozycji lidera w kategorii parafarmaceutyków w sektorze FMCG oraz wzmocnienia silnej pozycji na rynku produktów typu instant.

 

CELE  FIRMY

Konsekwentna strategia rozwoju firmy, dbałość o zachowanie właściwych standardów produkcyjnych oraz stworzenie asortymentu produktów dla klientów, które w najwyższym stopniu będą mogły zaspokoić ich potrzeby to cele, którymi kieruje się nasza firma.

Nowość

Multiwitamina Fresh & Juicy smak Truskawka i Rabarbar

Musssujące, orzeźwiające witaminy!