Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.Nasze osiągnięcia

ICE COFFEE

Kawa mrożona ICE COFFEE firmy KRÜGER POLSKA otrzymała prestiżowe wyróżnienie Medal Europejski przyznane przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club. Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest przybliżenie idei integracji Polski z Unią Europejską w środowisku przedsiębiorców. Wyróżnienie powyższe otrzymują wyroby i usługi, które spełniają wysokie standardy europejskie.

Uroczyste wręczenie medali i dyplomów odbyło się 6 listopada 2003 roku w Pałacu Lubomirskich w Warszawie (siedziba BCC).

W 2009 roku kawa mrożona Ice Coffee Latte o smaku mlecznym otrzymała wyróżnienie w konkursie Perły Rynku 2009 otrzymując III miejsce w kategorii kawa.

 

POWER LOADING

W 2009 witamina Power Loading z serii Linie Vital otrzymała II miejsce w konkursie Perły Rynku 2009 w kategorii leki i suplementy diety.

Nowość

Multiwitamina Fresh & Juicy smak Truskawka i Rabarbar

Musssujące, orzeźwiające witaminy!