Spędź czas w domu kolorowo

Długotrwały pobyt w domu nie musi być nudny! Wystarczą kredki, flamastry lub farby, by świat znów stał się kolorowy. Zapraszamy do strefy kolorowanek dla całej rodziny, które pozwolą na relaks i przyjemne spędzenie czasu bez wychodzenia z domu!

Sprawdź

100 pomysłów na zabawy z dzieckiem w domu

Kiedy nie powinno się otwierać drzwi do wychodzenia na zewnątrz, pojawiają się wrota do świata fantazji! Odwiedź naszą strefę 100 zabaw dla dzieci i spędź kreatywnie czas ze swoimi pociechami bez narażania ich na nudę. To sprawdzone pomysły na aktywność, rozwój, które jeszcze bardziej Was do siebie zbliżą.

Sprawdź

Taktyczna drzemka na zdrowie!

Zrób sobie przerwę pomiędzy zajęciami i znajdź kwadrans na efektywny relaks w domu. Piętnastominutowa drzemka odświeża układ nerwowy, poprawia zdolność myślenia i dodaje sił do dalszego działania. Zamiast sięgać po kolejne filiżanki kawy, warto przeznaczyć krótką chwilę na produktywny sen i obudzić się z pełnią sił. Wykorzystaj każdą okazję na moment wytchnienia. Śpij i śnij na zdrowie! Może odpoczynek z kubkiem Mix Fix Cao?

Sprawdź

Najlepsza po ciężkim dniu? Kąpiel pełna relaksu!

Marzysz o odprężeniu po ciężkim, zabieganym dniu? Wybierz najlepszy sposób i przygotuj rozgrzewającą kąpiel. Zacznij od stworzenia odpowiedniej atmosfery. Możesz ustawić w łazience zapachowe świeczki lub ozdobne lampki. Dla wzbogacenia atmosfery zadbaj o tło muzyczne i koniecznie pamiętaj, by w kąpieli znalazła się aromatyczna, bogata w minerały sól. To prawdziwa uczta dla zmysłów w domowym zaciszu, która pokona każdy stres. Warto też pomyśleć o filiżance napoju herbacianego.

Sprawdź

Odprężenie w świecie wyobraźni!

Zapach kadzidła, komfortowy fotel i gorąca czekolada to idealny początek wypoczynku. Zacznij prawdziwy, domowy relaks i wejdź do świata interesującej powieści w gronie intrygujących bohaterów. Pamiętaj, że to idealny czas, by zapomnieć o pracy, zmartwieniach i poddać się swojej wyobraźni. Warto w tych beztroskich chwilach zadbać o odpowiednie oświetlenie i dla zwiększenia wygody otulić się ciepłym, miękkim kocem. Odpoczynek przez czytanie, idealne rozwiązanie!

Sprawdź

Wypoczywaj aktywnie!

Mata do ćwiczeń, sportowy strój i pozytywne nastawienie to elementy potrzebne do rozpoczęcia aktywnego relaksu. Zdrowa i dynamiczna gimnastyka to najlepsza forma domowego wypoczynku. Spróbuj tej formy aktywności i pamiętaj, że ruch pozytywnie wpływa na mięśnie, powoduje produkcję endorfin, które w następstwie mają znaczący wpływ na nasze samopoczucie. Dobór ćwiczeń jest dowolny. Ważne, by trening zacząć od rozgrzewki, z uśmiechem na twarzy. Trenuj w domu i ciesz się zdrowiem! Filiżanka cytrynowej Herbatynki też sprawi ci radość.

Sprawdź

Na stres rozwiązanie? Malowanie…

Poznaj sposób na uspokojenie i odstresowanie. Malując możesz wyrazić wszystkie emocje, dlatego najlepsze, z największym potencjałem relaksacyjnym jest bazgranie. Równie popularne są kolorowanki, w których możesz znaleźć wyciszenie i poczuć smak dzieciństwa. Warto spróbować także innych malarskich inspiracji. Ekspresjonizm abstrakcyjny oznacza, że farby nie trzeba nakładać pędzlem, a można rozdmuchiwać suszarką, przez słomkę, odbijać liściem, nakrętką z butelki i jak jeszcze kreatywność podpowie. Poczuj wolność myśli, przestań się stresować i po prostu zacznij malować. W przerwie polecamy naleśniki z naszym kremem.

Sprawdź