Krüger W POLSCE

Od ponad 30 lat Krüger Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Krüger GmbH, międzynarodowego koncernu założonego w 1971 roku przez Williberta Krüger’a. Wykorzystujemy wiedzę i korzystamy z doświadczenia, analizujemy światowe rynki, aby dać naszym Klientom produkty innowacyjne, najlepszej jakości, doskonałe pod każdym względem. Produkty przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

Dążymy do tego, aby nasze wyroby były zawsze tworzone z pasją, z wyjątkową delikatnością, z najlepszych surowców, wykorzystując przy tym najnowocześniejsze możliwości technologiczne oraz najlepszą wiedzę naszych specjalistów w zakresie technologii żywienia i produkcji.

Imponująca gama oferowanych przez nas produktów zaspokaja pragnienia nie tylko polskich konsumentów.

Historia Spółki Krüger Polska rozpoczęła się w 1994 roku, kiedy został otwarty zakład produkcyjny w Ostrowi Mazowieckiej. Zgodnie ze strategią firmy, główną kategorią produktów były i są wyroby instant. Ich asortyment z roku na rok powiększał się. Obecnie firma należy do głównych producentów na rynku polskim. Rozwijająca się z roku na rok sieć dystrybucji, równoczesna promocja produktów oraz zachowanie wysokich standardów produkcyjnych zyskało uznanie w oczach polskich konsumentów i pozwoliło na zbudowanie znaczących udziałów rynkowych w różnych kategoriach tych produktów.

Krüger na świecie

Krüger GmbH to wiodąca firma na międzynarodowym rynku spożywczym.

Nazwa firmy pochodzi od nazwiska założyciela – Williberta Krügera, który przeszło 48 lat temu otworzył w Niemczech pierwszą fabrykę napojów instant i w 1971 roku wprowadził na rynek rozpuszczalną herbatę cytrynową. Stale rosnący popyt sprawił, że firma postanowiła udoskonalić technologię, poszerzyć asortyment oraz usprawnić dystrybucję na rynku produktów żywnościowych.

Obecnie Krüger GmbH to lider na rynku produktów instant w Europie, zatrudniający ponad 5 tys. pracowników. Cała grupa Krüger, do której należą m.in. zakłady produkujące produkty instant, palarnie kawy, mleczarnie – rozwija, produkuje i oferuje produkty spożywcze w 10 różnych krajach w 20 lokalizacjach. Eksportuje do ponad 100 krajów na całym świecie.

Kluczowe wartości jakimi kieruje się firma to: jakość, tradycja, szacunek, rzetelność i ciągłe innowacje.

www.krueger.de

Nasza filozofia

NASZA FILOZOFIA – JAKOŚĆ BEZ GRANIC

MISJA FIRMY

Misją działalności naszej firmy jest połączenie kapitału udziałowców i wiedzy wszystkich pracowników w celu produkcji bardzo wysokiej jakości produktów, które w pełni zaspokoją oczekiwania naszych konsumentów. Najlepszą oceną i niezbędnym warunkiem powodzenia naszej firmy jest uzyskanie satysfakcji Klienta.

WIZJA FIRMY

Dążymy do wzmocnienia silnej pozycji na rynku produktów typu instant oraz utrzymania naszej pozycji lidera w kategorii parafarmaceutyków w sektorze FMCG.

CELE FIRMY

Konsekwentna strategia rozwoju firmy, dbałość o zachowanie właściwych standardów produkcyjnych oraz stworzenie asortymentu produktów dla Klientów, które w najwyższym stopniu będą mogły zaspokoić ich potrzeby to cele, którymi kieruje się nasza firma. Cele te zostały sformułowane przez Zarząd w Polityce Jakości i Bezpieczeństwa firmy Krüger Polska Sp. z o.o..

 • Polityka w zakresie jakości, bezpieczeństwa i środowiska Pobierz
 • Kodeks etyczny Krüger Polska Pobierz
 • Certyfikaty

  Napędza nas zadowolony konsument, więc nie przestajemy się rozwijać, ulepszać naszych produktów i unowocześniać zakładu produkcyjnego. Świadczą o tym zdobyte certyfikaty, dzięki którym konsument ma pewność, że otrzymuje produkt najwyższej jakości.

  • Certyfikat IFS Food Pobierz
  • Certyfikat BRC Global Standard for Food Safety Pobierz
  • Certyfikat BIO Pobierz
  • Rainforest Alliance Pobierz

  Usługi

  • Konfekcjonowanie w pojemniki typu słoik PET z możliwością oklejania etykietami, automatycznym pakowaniem w opakowania zbiorcze – produkty aglomerowane, granulowane, mieszanki
  • Konfekcjonowanie w puszki tekturowe, zabezpieczone zrywalną membraną aluminiową – produkty granulowane, aglomerowane, mieszanki
  • Konfekcjonowanie w torby foliowe typu PE, PET, ALU – produkty sypkie, granulat, aglomerat, mieszanki
  • Konfekcjonowanie w saszetki – w folie typu PE, PET, ALU, – produkty mieszane, sypkie
  • Konfekcjonowanie w saszetki typu stick-pack, z możliwością zastosowania laserowego nacięcia folii w celu ułatwienia otwarcia saszetki – produkty sypkie, mieszane
  • Produkcja mieszanek produktów sypkich, pakowanych w opakowania masowe
  • Usługi konfekcjonowania w opakowania zbiorcze, blistrowanie, zgrzewanie pakietów